Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zavřete oči, swing přichází

    pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Písňová retro vzpomínka.

  • Mallory

    pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

    Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Výherkyně jede na Svachovku

V seriálu Jihočeská kuchařka na cestách jsme soutěžili o prohlídku pivovaru Glokner, destilerky a čokoládovny na Svachovce včetně odborného výkladu a ochutnávek a jako bonus o tisícikorunový kredit do místní restaurace. Pravidla byla jednoduchá, odpovědět správně na soutěžní otázku, které jihočeské okresní město je Svachovce nejblíže.

 

Český Krumlov, tak odpovědělo 123 soutěžících a z nich jsme vylosovali jednoho šťastlivce, který získá zmiňovaný voucher. Štěstí se usmálo na Kateřinu Ottmarovou z Hradecké 586 ve Vysoké nad Labem. Voucher k ní už putoval poštou. Blahopřejeme. 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace