Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Setkání rodičů s dětmi

    pondělí 20.1 10:00 až 11:00 - Tábor, Knihovna - Pobočka na Sídlišti nad Lužnicí

  • Jana Kubová - obrazy

    středa 8.1 až pondělí 29.6 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Jindřichův Hradec začíná stavět kanalizaci a čistírnu v místní části Děbolín

Ilustrační foto.  , Autor: Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Jižní Čechy Teď

JINDŘICHŮV HRADEC – Jindřichohradecká radnice se v sobotu oficiálně pustí do výstavby nové kanalizace a čistírny odpadních vod v místní části Děbolín. V sobotu 1. prosince stavba oficiálně začne a stát bude bezmála 53 milionů korun bez DPH. Rada už také schválila uzavření smlouvy mezi městem a krajem, která se týká pozemků, na kterých bude uloženo potrubí přípojek splaškové a dešťové kanalizace. Město se chce na rozsáhlou investici pokusit získat dotaci.

 

„Předmětem veřejné zakázky je výstavba splaškové kanalizační sítě, biologické čistírny odpadních vod včetně příjezdové komunikace, vodovodní přípojky a oplocení, dostavba dešťové kanalizace a domovní přípojky splaškové kanalizace. Součástí je i vybudování požeráku a úprava odpadní stoky obecního rybníka. Stavbu bude provádět firma Stamoza z Chebu," uvedla Karolína Bartošková z kanceláře jindřichohradeckého starosty.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace