Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Z Písku až na Kamčatku II.

    pondělí 24.2 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Povídání a promítání s Ing. Václavou Altschmiedovou.

  • Dokonalá svatba

    pondělí 24.2 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Krajská liga: Béčko Tábora zbytečně přišlo o bod

TÁBOR - Nedělní souboj mezi Táborem B a Strakonicemi vítěze po šedesáti minutách nepoznal. Domácí ale měli k výhře nejednou blízko. Když zvyšoval Jankovský v 37. minutě na 4:2, zdálo se, že třetí domácí zápas v řadě přinese znovu tři body. Hosté však využili laxnosti v úvodu třetí periody a během 93 sekund srovnali. Kohouti ale opět odskočili o dva góly a znovu to vypadalo, že propukne tříbodová radost. Jenže když zvedal v 56. minutě nad hlavu ruce Jan Andrle, rozsvítil na kostce nad ledem už stav 6:6.

Neskutečně gólově bohaté utkání a hurá hokej v podobě domácích tak musely rozhodnout až nájezdy. V těch hosté už puk do branky nedostali. Šelepa vyzrál postupně na Kašpara, Majora i Bindera. Domácím tak stačila k bonusovému bodu jediná úspěšná trefa Jana Žižky z třetí série nájezdů.

HC Tábor B – HC Strakonice 7:6 sn (0:1, 4:1, 2:4), branky a nahrávky: 21. Samec (Heřmánek, Hubáček), 23. Jankovský (Rižák, Ošmyk), 33. Žižka (Hošek, Drda), 37. Jankovský (Adamec), 44. Pospíšil (Drda), 47. Rižák (Kratochvíl), rozhodující nájezd Žižka – 2. Topinka (Čadek, Kašpar), 28. Andrle (Ondrejec), 41. Major (Topinka), 42. Kašpar (Srb P.), 48. Ondrejec (Srb J.), 56. Andrle (Major, Ondrejec), rozhodčí Pexa – Schlixbier, Lang, vyloučení 6:6, využití 3:1, 110 diváků.

Pro středeční vydání Týdeníku Táborsko a Strakonicko se rozpovídal Jan Žižka, střelec vítězného nájezdu. O radost z nečekaného bodu se podělil Marek Kloud, trenér oslabených Strakonic.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace