Kdy a kam

 • Taneční pro pokročilé

  Úterý 19.2 19:00 - Písek, KD

 • Večer pod lampou

  Úterý 19.2 18:00 - Planá nad Lužnicí, knihovna

  Beseda s Petrou Steinerovou a péči o pleť.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ

Která soutěžící se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lávka v Písku kvůli kontrole dočasně uzavřena! Má stejnou konstrukci, jako zřícená lávka v Praze

PÍSEK - Městské služby Písek po konzultaci s revizním technikem mostních konstrukcí přistoupily k uzavření lávky přes řeku Otavu na nábřeží 1.máje v Písku. "Tato lávka je stejné konstrukce jako v Praze v Troji, kde došlo v minulých dnech k jejímu zřícení. Z těchto důvodů budou nad rámec pravidelných kontrol a revizí provedeny další kontroly, aby se vyloučila možnost závady, případně konstrukční vady, o které se v souvislosti s trojskou lávkou hovoří," popisuje mluvčí Městských služeb Lenka Gareisová.

Písecká lávka zatím prý nevykazuje žádné závady. "Stavba je mladší než lávka v Troji, povrch lávky byl již před několika lety opravován, aby nedošlo k zatékání do mostní konstrukce. Omlouváme se všem, kdo jsou tuto lávku zvyklí používat, opatření je činěno z důvodu bezpečnosti a ochrany zdraví veřejnosti," dodává Lenka Gareisová. Mluvčí organizace zatím nedokáže říci, jak dlouho bude lávka veřejnosti nepřístupná.

 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Petr 

  Reagovat

   

  Banda ničemů. Nechal bych zaplatit všecky kdo se na tom angažoval. Rozhoduje za lidi naprostá banda budižkničemu...

  Vloženo 15.12.2017 09:43:50

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace