Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Slavnosti dřeva

    sobota 15.6 10:00 - Lipno nad Vltavou, Stezka korunami stromů Lipno

    Dovednostní soutěže v ručním řezání dřeva, dřevosochání, zábava pro děti s lišákem Foxem a program pro celou rodinu. A pozor, letos se koná historicky největší setkání osob s ptačím příjmením na vrcholu Stezky korunami stromů. Každý návštěvník s ptačím příjmením má vstup na Stezku ZDARMA.

  • Jahodobraní

    sobota 15.6 13:00 - Dolní Pěna, v centru obce u dětského hřiště

    Odpoledne proběhnou soutěže v pojídání jahodových knedlíků a jahodového koláče bez pomoci rukou. Pro děti skákací hrad.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Lažiště trestalo osecké chyby

Smutný Daniel Pavlovič. , Autor: Jan Škrle.

Smutný Daniel Pavlovič.     Autor: Jan Škrle.

OSEK - Oseku druhý domácí zápas krajského přeboru vůbec nevyšel. V sobotu 24. srpna podlehl Lažišti jednoznačně 0:3 (0:2), přičemž se pro soupeře jednalo o první tříbodový zisk. A co rozhodlo? Především první půle, kterou domácí doslova promarnili…

TJ Osek – FK Lažiště 0:3 (0:2).

Branky: 7. Šíp, 29. Chalupa, 78. Tesárek. Rozhodčí: Matyš – Šimšík, Trkovský. ŽK: 1:3 (27. Vokatý – 21. Kubát, 65. Chalupa, 71. Pospíchal). ČK: 1:0 (43. Blažečka). Přihlíželo 90 diváků.

Sestava Oseku: Vokatý – Rybák (82. Linhart), Tomášek, Baloušek – Blažečka, Benedikt, Kostka, Benda – Pavlovič – Carda, Uher (46. Mráz).

Sestava Lažiště: Vlk – Pospíchal, Ketzer, Macek – Chalupa (75. Kováč), Kubát (51. Král), Švec, Šíp, Szep – Tesárek (79. Brzobohatý), Zelenka (83. Stupár).

Jan Petráš

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace