Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • XVI. ples Jihočeské hospodářské komory

    pátek 24.1 20:00 - Třeboň, sál Aurora

    Bohatý program plesu 2020.

  • Colectiv na Střelnici!

    pátek 24.1 20:00 - Tábor, Střelnice

    Koncert Colectiv a Selector Boldrik. Warm up DJ Pedrum.

Zobrazit všechny události
 

Limetal v pátek dorazí do Písku. Předkapelou bude Hamr

Hamr zahraje před Limetalem.

Hamr zahraje před Limetalem.

PÍSEK - Deset koncertních zastávek, scéna, kterou navrhoval tým kapely Kabát nebo česká bubenická hvězda Veronika Lukešová, jež hraje s hvězdami z kapel Deep Purple, Helloween nebo Rainbow. Tak vypadá turné 2018 rockové supergroup Limetal, ve které se sešla většina členů kapely Citron. Do kulturního domu v Písku skupina dorazí v pátek 23. března. Pro rockové fanoušky je tu ještě jedna žhavá novinka - předkapelou bude strakonická formace Hamr.

 

 

Limetal má aktuálně v rádiích nový singl S větrem v zádech, který se stal úvodní písní nového českého filmu Špindl. V roli předkapely se představí Ahard. Playlist turné postaví skupina na písničkách z nového alba a doplní jej hity, které muzikanti kapely hráli dříve pod hlavičkou Citronu. Nebude v něm chybět ani aktuální singl S větrem v zádech, ke kterému kapela natočila klip, v němž hlavní roli ztvárnila Miss Zuzana Jandová.

Milovníci rockové hudby jistě ocení i klasická rocková sóla. „Chtěli bychom, aby měli diváci co největší zážitek. S týmem Radka Havlíčka, manažera kapely Kabát, jsme připravili scénu, kterou tvoří systém variabilních světelných panelů a efektů. V některých sálech postavíme i molo,“ říká baskytarista Václav Vlasák, kterého stejně jako jeho spoluhráče kytaristu Jaroslava Bartoně, zpěváka Fany Michalíka a kytaristu Jiřího Šperla spojuje to, že byli dlouhá léta členy a skladateli ostravského Citronu.

Limetal zahraje v Písku v pátek 23. března. Vstupenky online na www.centumkultury.cz nebo na www.ticketstream.cz a na pokladně v Kulturním domě.

 

 

 

 

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace