banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • O pejskovi a kočičce - činoherní pohádka

  pátek 20.9 15:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

 • Farmářské trhy

  pátek 20.9 13:00 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

Zobrazit všechny události
 

Loupežné přepadení čerpací stanice v Písku. Policie hledá řidiče, kteří jeli okolo

 Autor: Foto Policie ČR

    Autor: Foto Policie ČR

PÍSEK - Písečtí kriminalisté řeší od nedělního večera loupežné přepadení na benzinové čerpací stanici Petrol v Pražské ulici. Maskovaný pachatel přišel pár minut po půl deváté večer a s nožem v ruce požadoval po obsluze vydání peněz. Žena za kasou na pachatelovo výzvu nereagovala, tak si několik tisíc korun vzal sám a z prodejny utekl. Na místo vyjížděli policisté, kriminalisté i policejní psovod se služebním psem.

 

Pachatel byl asi 175 centimetrů vysoký, štíhlé postavy a oblečen byl do tmavě modré bundy, zelené mikiny s kapucí a tmavých kalhot. Hlavu si maskoval látkou s otvory pro oči, jak je vidět na fotografiích z místa činu. 

Kriminalisté prošetřují všechny okolnosti loupežného přepadení. Kdo by měl jakékoli informace, ať se neváhá na policisty obrátit. Kriminalistům by mohli pomoci také řidiči, kteří místem v uvedené době projížděli ve směru na průmyslovou zónu i do centra města, a mají ve vozidlech palubní kamery. Tyto záznamy by mohly k objasnění případu také pomoci. Využít můžete linku 158, případně kontakt přímo na písecké kriminalisty 974 235 325.

 

 

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • písečák 

  Reagovat

   

  Laguna?

  Vloženo 11.9.2019 19:05:46

  Vaše reakce:

  Zbývá znaků: 1200
   
  • Kebulák 

   Reagovat

    

   30 let se zvýšenou ostrahou!!!!

   Vloženo 16.9.2019 13:28:55

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace