Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Lukáš Levora: Chceme pro hráče v Podolí krajskou soutěž

Podzimní část okresního přeboru ovládlo Podolí II, které dokázalo vyhrát dvanáct ze třinácti zápasů, a získalo šestatřicet bodů. Na celek trenéra Lukáše Levory dokázala vyzrát pouze semická rezerva, která do přeboru postoupila z nejnižší soutěže. Podolí má velice mladý, ambiciózní tým a určitě by se nebránilo postupu do B třídy, kterou si už zahrálo před dvěma roky. Na záda mu však dýchá béčko Protivína a ani to se netají touhou posunu do vyšší soutěže. Podzimní část i nynější fotbalovou situaci okomentoval podolský kormidelník Lukáš Levora.

Jak zhodnotíte podzimní část okresního přeboru?

Pro nás byla podzimní část úspěšná. Dá se říct, že jsme navázali na jarní část minulé sezony. Myslím, že první čtyři týmy tabulky jsou vyrovnané a podávají vyrovnané výkony. Celkově bych řekl, že úroveň okresního přeboru šla nahoru, díky tomu, že některá mužstva se snaží do kádru začlenit mladé kluky.

V tabulce jste první s náskokem šesti bodů. Budete chtít postoupit do B třídy?

Je to stále otevřené. Šest bodů není žádný velký náskok. Určitě chceme soutěž vyhrát, tím se netajíme, ale je tam ještě Protivín, který má stejné ambice. O případném postupu jsme se s hráči ještě nebavili.

Celý rozhovor s podolským trenérem Lukášem Levorou najdete v aktuálním vydání Píseckých postřehů.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
  • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    To budou krajanci na ten váš mlat koukat.

    Vloženo 3.4.2020 20:28:58

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace