Marihuanu pěstoval v kukuřičném poli u Soběslavi. Pak si pořídil indoorovou pěstírnu - Jižní Čechy Teď!
25. 3. 2022 13:28

Marihuanu pěstoval v kukuřičném poli u Soběslavi. Pak si pořídil indoorovou pěstírnu

SOBĚSLAVSKO - Indoorovou pěstírnu objevili táborští kriminalisté při domovní prohlídce ve čtvrtek 24. března u 36 letého muže v Soběslavi.




Obvinili ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Vyšlo najevo, že muž marihuanu nejprve pěstoval v kukuřičném poli poblíž Soběslavi a pak  v indoorové pěstírně v domě v Soběslavi. Této činnosti se věnoval od loňského dubna do současnosti. Muže kriminalisté obvinili z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. O trestu rozhodne soud. 

Diskuse k článku

Pro přidávání komentářů je nutné se přihlásit / registrovat.