Marihuanu pěstoval v kukuřičném poli u Soběslavi. Pak si pořídil indoorovou pěstírnu
SOBĚSLAVSKO - Indoorovou pěstírnu objevili táborští kriminalisté při domovní prohlídce ve čtvrtek 24. března u 36 letého muže v Soběslavi.
Obvinili ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.
Vyšlo najevo, že muž marihuanu nejprve pěstoval v kukuřičném poli poblíž Soběslavi a pak v indoorové pěstírně v domě v Soběslavi. Této činnosti se věnoval od loňského dubna do současnosti. Muže kriminalisté obvinili z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. O trestu rozhodne soud.

Diskuse k článku