Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Dnešní Milevské noviny: Další pohroma pro rozpočet města. Praskla střecha Sporthotelu

MILEVSKO - Dnešní Milevské noviny se na titulní straně věnují tomu, proč je tak extrémně málo vody v Orlické přehradě. Pro obyvatele města Milevska, jehož zastupitelé se sejdou v domě kultury dnes od 17 hodin, bude možná ještě žhavější zpráva ze strany dvě. Popisuje, že zastupitelé dnes budou rokovat o dalším citelném zásahu do rozpočtu města. Prasklá střecha už ohrožuje provoz Sporthotelu u zimního stadionu. Podle odhadu - výdaj 2,8 milionu, se kterým se nepočítalo stejně jako s rekonstrukcí kuchyně v domě kultury.

 

V dnešním vydání se také píše o stěhování praktické školy z objektu Na Tržišti, o první noci sokoloven a o vítězství hasiček ze Zbelítova v pohárovém seriálu okresu Písek. Nechybí ani pozvánka na festival domácích marmelád, džemů a kompotů v Chyškách. 

Diskuse k článku - 5 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Marek 

  Reagovat

   

  Radosta sklízí ovoce své neznalosti a nekompetentnosti. Ohánět se minulým vedením je ubohé. I on seděl minulé roky v zastupitelstvu a dodnes nezná zákon o obcích, smutně to v Milevsku dopadlo.

  Vloženo 17.9.2015 13:54:05

 • Mirek 

  Reagovat

   

  Reaguji na příspěvky uvedené níže. V Milevsku po dobu 8 let vládla ČSSD + ODS se starostskou Stráskou. Kolik finančních prostředků vložili do těchto budov města na zimním stadionu. Přátelé ani korunu. Dalších 8 let v Milevsku vládla ODS + ČSSD v čele se starostou Heroutem. Ačkoliv tento udržbář telefónů věděl, jaký je stav těchto budov, nedala rada města ani korunu na opravu těchto budov. Ovšem Herout si nezapomněl postavit v Milevsku několik pomníků, které obyvatelé města odsuzují. Současné vedení radnice to nemá vůbec snadné. Hroutí se na ně jedna pohroma za druhou. Napravují zanedbané hospodaření předcházejících koalic ODS a ČSSD. Vy kteří vyčítáte současnému vedení jejich nesnadnou práci, si nevidíte na špičku nosu. Starosta Radosta sklízí plody ovoce předcházejících dvou starostů, ale bohužel to ovoce je zkažené a k nepozření. Představte si, že by opět seděl na radnici města Herout nebo Stráská, kteří město dovedli tam, kde je dnes. Všichni máte možnost si to přečíst ve strategii rozvoje města. Tam se dozvíte, jak ti dva neumětelové Milevsko odrovnali. Bohužel.

  Vloženo 17.9.2015 07:10:50

  • kamarád 

   Reagovat

    

   Ivane stojí Ti to za to? (50?)

   Vloženo 17.9.2015 17:47:06

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  To je aktuální zjištění, do hotelu teče mnoho měsíců. Nové vedení města začíná zjišťovat, že starost o majetek města není jednoduché. Škoda, že si to většina z nich neuvědomovala dříve.

  Vloženo 16.9.2015 15:54:24

  • Hárlejským 

   Reagovat

    

   Opravovat se musí,když není stavět co nového.Volební kampaň přece něco stála.
   Elektronická soutěž a nemalé vícepráce,to je to, co blaho v Milevsku lidem zajistí ?
   Kdy už konečně přestane ta šaškárna s nejnižší cenou,když vše s potě doplatí ve vícepracích.

   Vloženo 16.9.2015 22:23:14

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace