Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

  pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

  Obrázky tvoření žehličkou a voskem

 • Zámecký park v Červeném dvoře

  Čtvrtek 16.5 až neděle 29.9 - Regionální muzeum, Český Krumlov

  Dokumentační výstava, mapující historický vývoj a proměny zámeckého parku v Červeném Dvoře.

Zobrazit všechny události
 

Kučeř cup starých gard vyhrál Osek, obhájce z Oslova skončil třetí

KUČEŘ – V sobotu 17. srpna proběhl oficiálně 21. ročník Kučeř cupu hráčů nad 40 let. Celkově už se ale turnaj uskutečnil potřiadvacáté, protože první dva ročníky v letech 1996 a 1997 se hrály v nedalekém Květově. Od roku 1998 už se bojuje na současném plácku v Kučeři a od založení tradice se o všechny turnaje poctivě starají hlavní pořadatelé František Růžička a Josef Petr. Loni vyhrál v přátelské atmosféře neporažený Oslov, předloni Písecká žízeň. Letos se obhajoba opět nepovedla – Oslov sice vyhrál svou základní skupinu A, ale posléze vypadl v semifinále s pozdějším vítězem Osekem, který ve finále udolal na penalty Píseckou žízeň, takže v cestě za titulem zdolal oba poslední vítěze.

Oslov si vylepšil náladu ziskem bronzu po výhře na milevskými Draky. Domácí borci z Kučeře se tradičně srdnatě rvali na chvostu a nakonec byli odměněni za svou snahu vítězstvím 2:0 v utkání o páté místo s kamarády z Rudné u Prahy, takže se oproti loňsku posunuli z poslední na předposlední příčku.

Výsledky ve skupině: Oslov – Milevsko 2:0, Kučeř – Písek 1:3, Rudná – Oslov 0:1, Osek – Kučeř 2:0, Milevsko – Rudná 3:2, Písek – Osek 1:0.
Základní skupina A: 1. Oslov, 2. Milevsko, Rudná.
Základní skupina B: 1. Písek, 2. Osek, 3. Kučeř.
Zápasy o umístění: Semifinále: Oslov – Osek 1:2, Milevsko – Písek 0:5. Utkání o 5. místo: Kučeř – Rudná 2:0. Utkání o 3. místo: Milevsko – Oslov 1:2. Finále: Osek – Písek 1:0 na penalty.

Konečné pořadí
1. Osek
2. Písecká žízeň
3. Oslov
4. Draci Milevsko
5. Kučeř
6. Rudná u Prahy

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Tomáš Picha 

  Reagovat

   

  Druhý z prava dole u vítězného týmu je ctiricatnik jak vysitej :-)

  Vloženo 18.8.2019 01:57:14

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace