Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Z Písku až na Kamčatku II.

    pondělí 24.2 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Povídání a promítání s Ing. Václavou Altschmiedovou.

  • Dokonalá svatba

    pondělí 24.2 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Milevská rezerva se protrápila k záchraně

MILEVSKO – Povinné tři body zůstaly doma, ale tím veškerá pozitiva končí. Posílená milevská rezerva se nedělním zápasem 23. kola krajské I. A třídy proti outsiderovi z Nové Vsi protrápila a přizpůsobila se vycházkovému tempu soupeře, v jehož dresu odehrál celý zápas třeba pětapadesátiletý (!) Jiří Anderle. Nakonec mohou být vzduchotechnici rádi, že nemohoucí hosté v závěru neproměnili dvě obrovské šance, takže jim k zisku tří veledůležitých bodů stačil přesně zahraný přímý kop Marka Masopusta ze 33. minuty. Pokud se podle vývoje vyšších soutěží potvrdí, že budou z áčkové skupiny I. A třídy sestupovat dva týmy, je Milevsko B po jarní bodové šňůře definitivně zachráněno.

FC ZVVZ Milevsko B – FK Nová Ves–Brloh 1:0 (1:0). Branka: 33. Masopust. ŽK: 4–2 (Červenka, Šimák, P. Koutník, Vakoč – Vlček, Anderle st.). Rozhodčí: Eibl – Izugrafov, Tauber. DFA: Michal Řezáč. Přihlíželo 50 diváků.

Další zajímavosti přineseme ve středečních novinách. Trenér Jiří Hadáček prozradí, co od utkání očekával, a jestli se jeho přání naplnilo. Střelec Marek Masopust zase zhodnotí výkon svého týmu a popíše své myšlenky před gólovou střelou.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace