Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Hypnotizér Jakub Kroulík

    pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

    Přednáška.

  • Mentalista

    pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Podzimní část zakončilo jednoznačné derby v Božeticích, kde dominovala milevská rezerva

BOŽETICE – O tomto víkendu končí podzimní část nejnižší krajské soutěže I. B třídy, skupiny C. Ještě na samotný závěr kalendářního roku se uskutečnilo derby v Božeticích, kam v sobotu po obědě zajížděl milevský B tým. Úvodní půlhodina zápasu ještě nabídla v sychravém počasí vyrovnanou podívanou a ani jedno z mužstev si nevypracovalo vážnější gólovou příležitost. Ve 34. minutě ale otevřel skóre hostující Kutil a po přestávce už jeho tým zápas výsledkově naprosto ovládal. Nakonec ve druhé půli přidali mladíci z Milevska další čtyři branky v rozmezí 19 minut, když se prosadil dvakrát Jakeš, svou druhou trefu přidal i Kutil a v 79. minutě uzavřel účet zápasu Sedláček. Za domácí snižoval Josef Fara – 1:5.

Božetice – Milevsko B 1:5 (0:1). Branky: 66. Josef Fara – 34. a 68. Kutil, 60. a 71. Jakeš, 79. Sedláček.

Ohlasy obou trenérů přineseme ve středečním tisku. Chybět nebude ani ohlédnutí za zápasy dalších regionálních zástupců v I. B třídě. Pokračovala vítězná série Sepekova i na hřišti Větrov? Navázaly Chyšky na poslední vítězství? Čtěte středeční Milevské noviny!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace