Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Rodinný souboj Češkových skončil smírně

MILEVSKO – Zajímavá fotbalová konfrontace se odehrála v neděli na milevské umělé trávě – domácí starší dorostenci, kteří jsou na čele krajského přeboru, vyzvali nedaleké muže z Bernartic (I. A třída). Utkání bylo pikantní pro několik hráčů, kteří v minulosti oblékali opačný dres, nebo pro rodinu Češkových. Zatímco mladší bratr Petr je trenérem milevských dorostenců, starší Tomáš nastoupil proti jeho svěřencům v základní sestavě na levé straně obrany. Nakonec se oba bratři rozešli smírně, takže v rodině nebude mít alespoň po nedělním utkání nikdo navrch.

Blíže k vítězství byly právě po Češkově přetaženém centru a hlavičce Staňka na zadní tyči Bernartice, ale na konečných 1:1 vyrovnal utaženou střelou na vzdálenější tyč milevský dorostenec Miroslav Dvořák. Další přípravné utkání sehraje Milevsko na hřišti Spartaku Příbram, Bernartice čeká na Soukeníku rezerva třetiligového Táborska.

FC ZVVZ Milevsko st. dorost – TJ Sokol Bernartice A 1:1 (0:0). Branky: M. Dvořák – Staněk. Rozhodčí: M. Jaroš. Bez karet. Přihlíželo 20 diváků.

Milevsko: Michal Hejl – Voj. Charypar, Bartůněk, Doubek, Keřka – M. Dvořák, Souček, Čunát, Süsmilich – Král, Neužil. Střídali Pich a V. Brož.

Bernartice: T. Fučík – P. Brož, Novák, Fedák, T. Češka – Peterka, Kukrál, Smrčina, Pěchota – Rakovan, Staněk. Střídali Ťupa, Kloboučník a Syrovátka.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace