Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Hypnotizér Jakub Kroulík

    pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

    Přednáška.

  • Mentalista

    pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Rodinný souboj Jordánových zvládl lépe zkušenější otec

MILEVSKO – Po demolici Oslova, který minulou neděli ve vyloženě přátelském utkání roznesli 17:1, se fotbalisté milevské rezervy utkali přesně o týden později v pikantní přípravě se Sepekovem. Na lavičkách obou týmů proti sobě nastoupili otec a syn Jordánovi. Rezervu Milevska vedl při absenci Františka Doubka, který dorazil z časových důvodů až v průběhu první půle, jeho zkušený asistent Jiří Jordán. Syn Ondřej, jinak kouč milevské přípravky, pak vůbec poprvé usedl na lavičku Sepekova, kde by měl pomáhat s trénováním hrajícímu Janu Staňkovi. Pro Ondřeje Jordána šlo spíše o poznávací utkání, ve kterém jeho tým na soupeře z vyšší soutěže nestačil a prohrál ve velmi přátelském duchu 0:4. Do mistrovského jara vstoupí milevská rezerva (I. A třída, skupina B) v sobotu 31. března na hřišti Veselí nad Lužnicí, Sepekov (I. B třída, skupina C) hraje ve stejný den doma proti Oseku B.

FC ZVVZ Milevsko B – TJ Sokol Sepekov 4:0 (2:0). Branky: Csanda 2, D. Milaberský, Masopust.

Zápas pro Milevské noviny zhodnotili oba členové fotbalového rodinného klanu. Mladší Ondřej mimo jiné prozradí, jak se upekla jeho příležitost u Sepekova a jaká je to pro něj výzva, když vůbec poprvé povede dospělý manšaft. „Nevím, co ho to napadlo," utrousil na to se smíchem otec Jiří.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace