Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • XVI. ples Jihočeské hospodářské komory

    pátek 24.1 20:00 - Třeboň, sál Aurora

    Bohatý program plesu 2020.

  • Colectiv na Střelnici!

    pátek 24.1 20:00 - Tábor, Střelnice

    Koncert Colectiv a Selector Boldrik. Warm up DJ Pedrum.

Zobrazit všechny události
 

Totožnost mrtvého muže z Lenory bude známa během několika týdnů

LENORA – V souvislosti s vyšetřováním požáru bytového domu v Lenoře na Prachaticku, ke kterému došlo minulý týden, jihočeští kriminalisté stále pracují na zjištění totožnosti osoby, která zde byla nalezena mrtvá a na prokázání její spojitosti s vyšetřovaným skutkem. Výsledky nařízené soudní pitvy prokázaly, že se jednalo o muže. Jeho totožnost však potvrdí během několika týdnů až genetická expertiza.

 

Kriminalisté spolupracují rovněž s vyšetřovateli Hasičského záchranného sboru, aby určili příčinu požáru a výbuchu. V této souvislosti bylo zadáno několik znaleckých posudků a expertiz, jejichž výsledky je možné očekávat v řádu několika týdnů až měsíců. V souvislosti s vyšetřovaným případem prověřují pracovníci Odboru vnitřní kontroly Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje informace o údajném oznámení na Policii ČR, které zazněly od občanů v několika reportážích.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace