Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

V Milevsku otevřeli nové hřiště. Přispěla Nadace ČEZ

Starosta Milevska Ivan Radosta přijal výzvu, aby nové hřiště vyzkoušel.

Starosta Milevska Ivan Radosta přijal výzvu, aby nové hřiště vyzkoušel.

MILEVSKO - Dnes dopoledne proběhla na novém víceúčelovém hřišti za sportovní halou v Milevsku malá slavnost. Přinesla však velkou radost. Oficiální otevření hřiště s umělým povrchem pro tenis, nohejbal a volejbal. Městu na něj významně přispěla Nadace ČEZ. Hřiště vyrostlo na místě antukových kurtů a budovalo se se záměrem budoucího zastřešení.

 

Člen správní rady Nadace ČEZ František Lust popřál, aby hřiště dobře sloužilo, přinášelo lidem odpočinek a třeba na něm vyrostla i nějaká budoucí sportovní hvězda. Mezitím hřiště "zahřívali" hráči divizního týmu místního tenisového klubu Tomáš Hrych a Ivan Radosta mladší. A po přestižení pásky a přípitku to přišlo. Na kurt se s raketou postavili i starosta Ivan Radosta a nestor milevského tenisu, dlouholetý činovník klubu a trenér Jan Kotrbáček. 

V Milevských novinách přiblížíme, proč Jan Kotrbáček nové hřiště vítá. Kurt si lze pronajmout za 130 korun na hodinu, rezervace přijímá Sportovní společnost. Hřiště se sice dnes oficiálně otevřelo, ale jinak už pár dní slouží a využívají ho zatím tenisté a nohejbalisté. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace