Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

V Milevsku padly všechny branky už v první půli

MILEVSKO – Posílená rezerva divizního Milevska, za kterou nastoupili i Martin Málek nebo Daniel Januš, vstoupila do utkání čtvrtého kola proti Vacovu aktivně a už v šesté minutě se dostala do vedení po brance Jana Málka – 1:0. Neuběhla ale ani minuta a útočník hostí František Čtvrtník vyrovnal, takže se začínalo prakticky od začátku. A aby toho nebylo málo na nervovou soustavu Jiřího Hadáčka, který v pozici domácího hlavního trenéra dočasně nahradil Tomáše Smrčinu (dovolená), vstřelil stejný hráč před přestávkou ještě druhý gól – 1:2. Po přestávce vzduchotechnici měli v plánu zvýšit svou aktivitu a pokusit se minimálně o vyrovnání. Místo toho ale viděla zhruba padesátka diváků pouze bezkrevný výkon s minimem šancí. Šumavané navíc v závěru často polehávali po trávníku a snažili se rozkouskovat hru. A když Málkovu střelu ze standardní situace v 91. minutě vyrazil gólman hostí Lácha na roh, odvezl si domů společně se svým týmem všechny tři body.

FC ZVVZ Milevsko B – SK Vacov 1:2 (1:2). Branky: 6. J. Málek – 7., 37. Čtvrtník. Rozhodčí: Kříž ml. – Valeš, Kříž ml. ŽK: 2–1 (Pinc, Nosek – Červenka). Přihlíželo 50 diváků.

Milevsko: Pešata – Tvrzský (79. Mácha), Zítek, J. Málek, Komárek (79. Koutník) – Masopust (67. Froněk), Januš, M. Málek, Pinc (67. Prášek) – Nosek, Csanda (46. Šimák).

Vacov: Lácha – Vítovec, Čtvrtník, Uhlíř (89. Král), G. Bujok – Roučka (81. A. Bujok), Zitta, Červenka, Blahout (64. Vojtíšek) – Zábranský, Mach.

Více informací a pozápasové ohlasy přineseme v novinách, nyní fotoreportáž!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace