Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Výhru Bernartic nad Chýnovem režíroval stoper Novák

BERNARTICE – Neděle 21. května, to byl další velký den bernartického stopera Jakuba Nováka. Jeho tým si totiž vytvořil v zápase 22. kola krajské I. A třídy proti Chýnovu trvalou územní převahu a také hromadu šancí, ale v zakončení byl tentokrát dost bezzubý. Poprvé Bivoj zužitkoval svou nadvládu nad utkáním až ve 20. minutě, kdy odvrácený rohový kop nasměroval Adam Rakovan zpátky před branku a právě Novák dorážkou na zadní tyči otevřel skóre – 1:0. Oslabený soupeř z Chýnova byl po celé utkání zalezlý v obranné ulitě a pouze čekal na případné zaváhání domácích. Na útočné choutky prakticky rezignoval. Hrdina utkání Jakub Novák se navíc po dalším rohovém kopu prosadil i po přestávce, čímž definitivně rozhodl o zasloužené výhře Bernartic nad Chýnovem 2:0.

TJ Sokol Bernartice – FC Chýnov 2:0 (1:0). Branky: 20. a 71. Novák. ŽK: 0–1 (Hruška). Rozhodčí: Formánek – Tauber, Zabilka. DFA: Karel Hoch. Přihlíželo 70 diváků.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace