Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bomberos

    Úterý 16.7 16:00 - Tábor, Rajský dvůr

    Hasičská groteska.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Milevsko ztratilo vyhraný zápas, zvrat režírovali exligisté

 Autor: Pavel Pubal

    Autor: Pavel Pubal

MILEVSKO – Svěřenci kouče Miloslava Čecha první polovině utkání 15. kola krajské hokejové ligy jasně dominovali a už na začátku 26. minuty vedli pohodlně 3:0. Pak ale nepochopitelně vypadli z tempa a hostující Žirovnice, v jejímž dresu vyčnívali ještě loni útočníci prvoligových Českých Budějovic Petr Šachl se Zdeňkem Ondřejem, byla chvílemi i lepší. Přesto vedli Vzduchotechnici ještě na konci 58. minuty 4:2, ale v závěru o svůj náskok přišli. Po základní hrací době svítil na světelné tabuli nerozhodný stav 4:4 a následovaly nájezdy, ve kterých byli hosté stoprocentní. Šachl i Ondřej si připsali po dvou brankách a proměněné nájezdy jako bonus. Po utkání si museli hokejisté Milevska vyslechnout z tribuny plno urážek, na pozápasový vánoční večírek tak rozhodně neodcházeli s dobrou náladou.

HC Milevsko 2010 – HC Slavoj Žirovnice 4:5 np. (2:0, 1:1, 1:3 – 0:1).

Branky a nahrávky: 14. Pouch (Novotný, Votruba), 18. Pouch (Novotný, Urbanec), 26. Pešta (Matějka), 52. Hamerle (Urbanec, Pešta) – 29. Ondřej (Koláček), 50. Ondřej, 58. Šachl (Ondřej), 60. Šachl (Popelka). Nájezdy proměnili: Hamerle – Gurka, Šachl, Ondřej. Neproměnili Štych a Pešta (oba Milevsko).

 

Více informací naleznete ve středečních Milevských novinách.

 

Pavel Pubal

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace