Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Michail Bulgakov - Mistr a Markéta

    středa 19.2 19:30 - Městské divadlo, o.p.s., Český Krumlov

    Divadelní představení.

  • Jak se dělá tanečník

    středa 19.2 10:00 - Milevsko, KD

    Baby balet Praha.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Milevští starší žáci byli suverénní, mladší se po pauze protrápili k výhře

MILEVSKO – Po dvou venkovních zápasech v řadě se žákovská družstva FC ZVVZ Milevsko vrátila uplynulou neděli na domácí půdu, kde hostila Český Krumlov. Starší žáci, kteří by letos chtěli zabojovat o nejvyšší patra soutěže, svého soupeře smázli během úvodní desetiminutovky, kdy nasázeli čtyři branky – 4:0. Také zbytek utkání v poklidu kontrolovali, ale nakonec už za dalších 60 minut přidali „jen“ tři góly a zvítězili jasně 7:0. Na drtivé vítězství vypadalo podle prvního poločasu také utkání mladších žáků. Milevští benjamínci, kteří jsou nejmladším týmem soutěže, když mají pouze jednoho hráče dorazového ročníku kapitána Marka Hadáčka, úvodní polovinu jasně ovládli. Parádně kombinovali a po pěkných akcích vedli 3:0. Po přestávce ale nastoupili na hřiště, jakoby se nemohlo nic stát a po deseti minutách už vedli pouze o gól 3:2. Nakonec však vítězství dvěma trefami přece jen pojistili a radovali se ze zisku tří bodů po výsledku 5:3.

Už v sobotu hráli také dorostenci na hřišti budějovické Slavie, kde starší zvítězili 3:1 díky hattricku útočníka Miloše Kahouna a mladší naopak smolně padli 1:2 po nešťastné teči dvě minuty před koncem. Právě dorostenci se představí příští víkend na domácím hřišti – v neděli 15. září hostí Vodňany. Žáci jedou o den dříve na hřiště velmi silného Vimperku, který je ve starších žácích se stoprocentní bilancí první a v mladších se třemi výhrami a jednou porážkou čtvrtý.

Fotografie jsou ze zápasu mladších žáků. Ve středečních Milevských novinách přineseme ohlasy trenérů všech žákovských i dorosteneckých kategorií FC ZVVZ Milevsko a také nabídneme rozhovor s devítiletým mladším žákem Matyášem Pancem. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace