Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Dětský karneval

    neděle 23.2 14:00 - Divadelní sál Střelnice, Masarykovo nám. I / 107, Jindřichův Hradec

  • Čtyřlístek

    neděle 23.2 15:00 - Kino Střelnice, Masarykovo nám. 107, Jindřichův Hradec

    Pásmo pohádek pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Minižáci házené se utkali na posledním turnaji sezony

STRAKONICE - V sobotu 2. června zakončili sezonu posledním turnajem minižáci jihočeských házenkářských klubů. Strakoničtí postavili celkem tři družstva, z Třeboně, Českých Budějovic a Sezimova Ústí přijela družstva po dvou. Jeden tým vyslaly Milevsko, Jindřichův Hradec a Protivín. Jednalo se o závěrečný z motivačních turnajů 4+1, v nichž se podle rozhodnutí svazových orgánů výsledky neevidují. Rodiče na tribuně ale obvykle branky počítají, protože i děti po každém klání přiběhnou s nedočkavou otázkou: Jak jsme hráli? Zápal, s jakým děti do zápasů nastupují, dává pro budoucnost jihočeské házené nadějný příslib. Největší zásluhu na tom samozřejmě mají obětaví trenéři.

Na závěrečném nástupu pak dostaly všechny týmy minižáků od strakonických organizátorů diplomy a dárky a jako vždy hned proběhlo velké týmové dělení. Odpoledne pak ve strakonické hale následoval rovněž poslední sezonní turnaj házenkářských přípravek.

Nabízíme fotogalerii z některých zápasů strakonického turnaje minižáků.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace