Kdy a kam

  • Maturitní ples Gymnázium 4. A

    pátek 18.1 20:00 - Písek, KD

  • Michal Prokop a Framus Five

    pátek 18.1 20:30 - Písek, Divadlo pod čarou

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Mladík srazil chodkyni, místo pomoci od nehody ujel. Hrozí mu až pět let

PRACHATICKO – Ze dvou trestných činů, po kterých v případě prokázání viny může následovat odnětí svobody až na pět let, obvinili prachatičtí kriminalisté devatenáctiletého mladíka z Prachaticka. A to za nehodu, při které srazil chodkyni a neposkytl jí pomoc, z místa ujel.

 

K události došlo loni v říjnu, kdy se muž v osobním vozidle Mitsubishi pohyboval v ulici Sadová ve Vimperku. „Nevěnoval se však plně řízení, nesledoval situaci v provozu a v důsledku toho přehlédl chodkyni, která přecházela silnici po vyznačeném přechodu pro chodce. Došlo ke střetu, po němž žena upadla na zem. Utrpěla zranění a byla převezena do prachatické nemocnice. Mladý řidič, místo aby ženě poskytl potřebnou pomoc, z místa nehody ujel," popsala policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová.

Kriminalisté se případem ihned začali zabývat a v krátké době se jim podařilo zjistit pachatele. Ten je obviněn z trestných činů ublížení na zdraví z nedbalosti a neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace