Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ples ZOD Čepřovice

    pátek 28.2 20:00 - Čepřovice, KD

    K tanci a poslechu hraje kapela Scéna.

  • Nathanika

    pátek 28.2 19:00 - Písek, Hospůdka U šesti strun

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Muž dostal na oslavě násadou do hlavy, s těžkým zraněním skončil v nemocnici

NOVÁ BYSTŘICE – Úder dřevěnou násadou utrpěl 7. prosince na oslavě muž v Nové Bystřici. Stalo se tak krátce před půlnocí. Tohoto činu se měl dopustit jiný muž v bytě sousedů, kam byl pozván na oslavu narozenin. Události byly přítomny další čtyři osoby, patrně  v podnapilém stavu. Došlo k ní po předchozím malicherném konfliktu.

 

„Na oslavě přítomných žen přistoupil podezřelý k poškozenému, který v té době seděl na židli v kuchyni bytu, napřáhl se a poškozeného měl jedenkrát silně udeřit přinesenou dřevěnou násadou o délce 49 centimetrů do hlavy. Podezřelý muž svým jednáním poškozenému způsobil těžké zranění, se kterým byl převezen z místa napadení záchrannou službou na ošetření do nemocnice v Jindřichově Hradci," popsala policejní mluvčí Hana Millerová.

Muž byl sedm dní hospitalizován a poté propuštěn do stále trvajícího domácího léčení. Jindřichohradecká policejní komisařka v pondělí 13. ledna vyhotovila usnesení o zahájení trestního stíhání podezřelého muže pro zločin těžké ublížení na zdraví a přečin výtržnictví. „V případě soudem uznané viny mu hrozí trest odnětí svobody na tři roky až deset let," poznamenala Hana Millerová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace