Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Muž, který od benzínek odjížděl bez placení, se přihlásil policii

BENEŠOVSKO, TÁBORSKO – Totožnost muže, který na Benešovsku a Táborsku ujížděl od benzínových čerpacích stanic bez placení, už je známa. Policii, která o jeho počínání informovala minulý týden, se sám přihlásil.

Při jedné z jeho „akcí" se mu v odjezdu pokusil zabránit zaměstnanec benziny tím, že se položil na předek vozidla. „Na to ale pachatel nereagoval, zařadil zpátečku a s držícím se zaměstnancem na autě takto couval zhruba 30 metrů až do jeho pádu. Ten se naštěstí obešel bez zranění," popsala benešovská policejní mluvčí Veronika Čermáková.

Policisté po pachateli začali ihned pátrat, se žádostí o pomoc a spolupráci se obrátili také na média. Disponovali kamerovými záznamy, kde byla osoba pachatele velmi dobře zachycena. „V průběhu šetření se podezřelý muž policii sám přihlásil a k činu se doznal. V současnosti ve věci probíhají úkony trestního řízení," upřesnila mluvčí.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Vůl.
  1) Jaké pohnutky ho k tomu vedly?
  2) Co myslel, že jak dlouho mu to bude procházet?
  3) Na co ten benzín použil - předpokládám, že na prd.

  Vloženo 20.7.2018 16:14:39

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace