Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Swing Band Tábor

    neděle 25.8 19:30 - Milevsko - 1. nádvoří kláštera

    Koncert.

  • Bartolomějské posvícení

    neděle 25.8 13:30 - Milevsko, park Bažantnice

    Neděle v lidovém tónu - Moravanka, Bohemia, myslivecké slavnosti a mnoho dalšího.

Zobrazit všechny události
 

Na horách jako v pohádce. Zkuste to na Hochfichtu

Mrzne jen praští ale sluníčko září na obloze. Naštvaní řidiči ráno škrábou auta, zatímco lyžaři si užívají nádherné počasí a skvěle upravené sjezdovky. Prostě ideální podmínky.

Jihočeši mající jarní prázdniny berou sjezdovky Hochfichtu útokem. Ty jsou ve výborném stavu, příjezdové silnice bez problému sjízdné. Převoz přes lipenské jezero v Horní Plané je mimo provoz!I tady panuje krásné slunečné počasí.

Otevřeny jsou kompletně všechny sjezdovky v délce 21 km, na kterých leží dva metry sněhu. V provozu je hlavní desetimístná kabinková lanovka s výstupní stanicí na Hraničníku v nadmořské výšce 1 281 m a samozřejmě také všechny ostatní lanovky a vleky i zábavné atrakce.
Běžecké stopy na Schönebenu jsou už opět v provozu a denně je upravováno 64 km stop jak pro klasiku tak bruslení.
Skiareál je v provozu každý den od 8.30 do 16.00. Večerní lyžování na osvětlené sjezdovce Wenzelwiese je v provozu každou středu a pátek od 17.00 do 20.30.

I v době jarních prázdnin platí všechny bonusy. Děti do 10 let v doprovodu rodiče lyžují za 3 €/den a mládež do 19 let za dětské ceny. Při jednorázovém zakoupení 4 jednodenních skipasů v kombinaci: 4 x dospělí nebo 2 x dospělí + 2 x JUKI je sleva 15 € z celkového účtu. Platnost slevy v sezóně 2018/19 pouze ve dnech Po - Pá a výhradně na jednodenní skipasy zakoupené na pokladně skiareálu za pultové ceny. Sleva neplatí o víkendech.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace