banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

    pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

    Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

  • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

    pátek 23.8 21:00 - Vlksice

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Naléhavá žádost policie kvůli loupeži! Kdo viděl včera dopoledne modré auto mezi Kaplicí a Dolním Dvořištěm?

ČESKOKRUMLOVSKO - Jihočeští kriminalisté žádají o pomoc při objasnění závažného trestného činu loupeže, ke kterému došlo ve středu 27. prosince dopoledne. Policie žádá ty, kteří se ve středu v době od 8 do 12 hodin pohybovali po hlavním silničním tahu E 55 mezi Dolním Dvořištěm a Kaplicí, a po silnici III/363 tzv. staré cestě mezi Dolním Dvořištěm a Kaplicí, a všimli si pohybu vozidla v barvě modré metalízy, které mohlo mít v přední masce a za čelním sklem modrý maják, aby se policistům ozvali na linku 158.

 

Podle dosud zjištěných informací je možné, že se modré vozidlo nezjištěné značky pohybovalo společně s jiným tmavým vozidlem. Policisté žádají o poskytnutí záznamů z kamer z vozidel, pokud by některý z řidičů takový k dispozici měl. Informace směřujte na linku 158. S ohledem na právě probíhající prověřování celého případu nelze prozatím poskytovat další informace.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace