banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Slavnosti dřeva

    sobota 15.6 10:00 - Lipno nad Vltavou, Stezka korunami stromů Lipno

    Dovednostní soutěže v ručním řezání dřeva, dřevosochání, zábava pro děti s lišákem Foxem a program pro celou rodinu. A pozor, letos se koná historicky největší setkání osob s ptačím příjmením na vrcholu Stezky korunami stromů. Každý návštěvník s ptačím příjmením má vstup na Stezku ZDARMA.

  • Jahodobraní

    sobota 15.6 13:00 - Dolní Pěna, v centru obce u dětského hřiště

    Odpoledne proběhnou soutěže v pojídání jahodových knedlíků a jahodového koláče bez pomoci rukou. Pro děti skákací hrad.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Naléhavá žádost policie kvůli loupeži! Kdo viděl včera dopoledne modré auto mezi Kaplicí a Dolním Dvořištěm?

ČESKOKRUMLOVSKO - Jihočeští kriminalisté žádají o pomoc při objasnění závažného trestného činu loupeže, ke kterému došlo ve středu 27. prosince dopoledne. Policie žádá ty, kteří se ve středu v době od 8 do 12 hodin pohybovali po hlavním silničním tahu E 55 mezi Dolním Dvořištěm a Kaplicí, a po silnici III/363 tzv. staré cestě mezi Dolním Dvořištěm a Kaplicí, a všimli si pohybu vozidla v barvě modré metalízy, které mohlo mít v přední masce a za čelním sklem modrý maják, aby se policistům ozvali na linku 158.

 

Podle dosud zjištěných informací je možné, že se modré vozidlo nezjištěné značky pohybovalo společně s jiným tmavým vozidlem. Policisté žádají o poskytnutí záznamů z kamer z vozidel, pokud by některý z řidičů takový k dispozici měl. Informace směřujte na linku 158. S ohledem na právě probíhající prověřování celého případu nelze prozatím poskytovat další informace.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace