Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Nástup do druhé třetiny rozhodl. Božeticím proti Radomyšli nepomohl ani hattrick Nevolného

MILEVSKO – Netradičně už v sobotu po obědě přivítali hokejisté Božetic na domácím milevském ledě Radomyšl. Pikantní souboj, ve kterém Radomyšl ze střídačky vedl bývalý kouč nejen Božetic Milan Tollinger, ovládl favorit zejména díky drtivému nástupu do druhé třetiny. První část totiž skončila bez branek, ale v polovině utkání už hosté vedli 5:0 a vyhnali božetického gólmana Nového z branky. Druhá polovina zápasu tak byla jen nezbytnou formalitou. Ve třetí části se alespoň Božeticím probudil střelec Lukáš Nevolný, když nasázel během poslední dvacetiminutovky hattrick a zkorigoval konečný výsledek – 3:8. Protože se nikdo z tribuny neodvážil v chladném počasí hodit na led na oslavu hattricku svou čepici, hodil tam Nevolného spoluhráč Marek Straka alespoň svou helmu.

Hned po očekávané porážce se Božeťáci mohli vydat zapít žal na svůj tradiční a oblíbený sportovní ples, který je nyní v plném proudu. Další zápas sehraje outsider soutěže v sobotu 1. února na ledě Veselí nad Lužnicí.

• 18. kolo – sobota 25. ledna
TJ HC Božetice – TJ Sokol Radomyšl 3:8 (0:0, 0:6, 3:2). Branky a nahrávky: 46. L. Nevolný TS, 51. L. Nevolný (P. Hošek), 59. L. Nevolný (L. Stejskal, F. Stejskal) – 22. Stauber (Paukner, Řehoř), 24. Slavík (Procházka), 25. Volf (Gába), 27. Řehoř (Stauber), 30. Řehoř (Stauber), 39. Jungbauer (Procházka), 55. Vlk (Slavík, Procházka), 60. Stauber (Řehoř, Vejda).

Božetice: Nový (30. Šindelář) – Mareš, P. Hošek, Straka, Štědronský, T. Hošek, P. Homola – Blažek, F. Stejskal, L. Nevolný, Cmunt, Dvořák, Bartůněk, L. Stejskal, Brábník, Marek.

Radomyšl: Kafka – Pěnička, Kulvejt, Vejda, J. Hřebíček, Burkoň, M. Hřebíček, Procházka – Paukner, Stauber, Gába, Vlk, Jungbauer, Řehoř, Volf, Slavík, Brož.

Další zajímavosti přineseme ve středečních novinách. Božetický trenér Roman Staněk prozradí, jak se mu líbila první třetina a kde se poté podle něho stala chyba. Střelec Lukáš Nevolný se zase svěří, jak se mu na Radomyšl a svého bývalého trenéra Milana Tollingera daří. Čtěte Milevské noviny!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace