Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Nehodu autobusu prošetřují kriminalisté. Mají podezření na trestný čin

Převrácený autobus u Písku.  , Autor: Petr Eliáš

Převrácený autobus u Písku.     Autor: Petr Eliáš

AKTUALIZOVÁNO - 18.7.2016 09:52

PÍSEK – Nehodu autobusu u Písku ze čtvrtka 14. července prošetřují kriminalisté. Autobusem, který přejel do protisměru na silnici I/20 a převrátil se na bok po nárazu do silničního náspu, cestovaly na výlet do Příbrami děti z letního tábora Celní správy ze Skočic na Strakonicku s vedoucími. Nehoda se stala na rovném a přehledném úseku a pravděpodobně při ní hrála roli i voda na vozovce.

Mluvčí policie Kamila Čuřínová Ingrišová pro web www.jcted.cz sdělila, že Služba kriminální policie a vyšetřování Policie ČR si případ převzala hned na místě: „Zatím nepadlo obvinění, ale kriminalisté případ prošetřují jako podezření ze spáchání trestného činu obecné ohrožení.“ V autobuse cestovalo se svými vedoucími 48 dětí ve věku do 14 let. Do jihočeských nemocnic v Písku, Prachaticích, Strakonicích a Táboře převezeno 24 dětí a jeden dospělý. Šlo naštěstí jen o lehká zranění, oděrky a šok.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace