Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Hypnotizér Jakub Kroulík

    pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

    Přednáška.

  • Cestovatelská beseda - Transsibiřská magistrála

    pondělí 17.2 18:00 - Klub pod kinem, Vyšší Brod

    Vyprávění - promítání.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Nejtvrdší hasič přežije - přijeďte se podívat

AKTUALIZOVÁNO - 24.8.2013 14:21

Toughest Firefighter Alive (T.F.A.) – Nejtvrdší hasič přežije. To je název nejtvrdších hasičských soutěží, které svými podmínkami simulují práci hasičů při zásazích. Soutěží, při kterých si závodníci sáhnou oprvadu až na dno svých sil. Členové sdružení Racing Rescue se rozhodli uspořádat tohle klání opravdových tvrďáků v noci. Kdy? V sobotu 24. srpna. A ke? V milevském parku Bažantnice. Začátek je v devět večer.

Soutěž NOČNÍ ŽELEZNÝ HASIČ MILEVSKO - POHÁR FAST KOVOŠROT. Půjde o silový víceboj jednotlivců v modifikovaných disciplínách T.F.A. Jde o zkratku anglického názvu Toughest Firefighter Alive – Nejtvrdší hasič přežije. Hasič v kompletním zásahovém obleku včetně obuvi, rukavic, přilby a s nasazeným aktivním dýchacím přístrojem se musí utkat s překážkami, které na něj na trati čekají.

Noční klání v milevské Bažantnici bude rozdělena pro ženy a muže. Pro ženy bude sloužit dýchací přístroj pouze jako zátěž a kategorii mužů pořadatelé připravili spíše pro začátečníky. Pro zkušené borce je vypsána kategorie master. Do té se může přihlásit kdokoli bez rozdílu pohlaví. Tady už se ale soutěží v kompletní zásahové výstroji včetně aktivovaného dýchacího přístroje. A taky překážky a disciplíny budou stát za to. Převalování pneumatiky, zdolávání dvoumetrové bariéry, chybět nebude vlečení 80 kilové figuríny a navíc - milevská specialita. 13 metrů vysoká věž od firmy LEBEDA Tools s.r.o  a vytažení 20kg závaží na její vrchol. To vše v co nejkratším čase tedy bez přestávek mezi jednotlivými disciplínami. Tady se potvrdí název soutěže – Nejtvrdší hasič přežije!

I přesto a možná právě proto se do Milevska v sobotu chystá celá řada borců z různých krajů republiky, aby mohli toto klání absolvovat.

Vítěz kategorie Master si kromě poháru a dalších drobných cen odnese 1.000 Kč finanční hotovost, dárkový balíček doplňků stravy pro sportovce od firmy Nutrend v hodnotě 3.000 Kč. Sponzorem hlavní ceny je firma FAST KOVOŠROT s.r.o.

 Více na www.vyprostovani.cz

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace