Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Nadační koncert

    pondělí 20.5 19:30 - Volyně, Pošumavská tržnice

    Hrají učitelé ZUŠ.

  • Návrat do hotelu Blackout

    pondělí 20.5 19:30 - Městské divadlo Český Krumlov

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Osobností neziskového sektoru se stal Jihočech Kamil Podzimek

Kamil Podzimek , Autor: Prevent 99

Kamil Podzimek     Autor: Prevent 99

JIŽNÍ ČECHY – Osobností neziskového sektoru pro letošní rok se stal Kamil Podzimek z jihočeské neziskové organizace Prevent 99. Tady působí jako terénní pracovník a vedoucí Jihočeského streetworku. Ceny se vyhlašovaly v minulém týdnu na Staroměstské radnici v Praze a uděluje je Asociace nestátních neziskových organizací České republiky. Chce tak ocenit osobnosti, které pomáhají k rozvoji neziskového sektoru a které přispívají k tvorbě silné občanské společnosti.

 

„Velice si vážím ocenění stát se Osobností neziskového sektoru pro rok 2018 a udělalo mi to opravdu radost," říká Kamil Podzimek. „Chtěl bych poděkovat těm, kteří mne nominovali a všimli si mé práce. Především bych chtěl poděkovat neziskové organizaci Prevent 99, ve které již třináct let s nasazením a velkou chutí pracuji. Děkuji svému pracovnímu týmu i spolupracujícím organizacím. Děkuji zástupcům samospráv všech obcí, ve kterých pracujeme, že jsme našli společnou řeč a spolupracujeme. A v neposlední řadě děkuji klientům za inspiraci a neustále impulzy k tomu, že naše práce má opravdu smysl," dodává.

Kamil Podzimek absolvoval Vyšší odbornou školu sociální v Prachaticích a pak nastoupil do Kontaktního centra Prevent Prachatice a Strakonice na pozici terénního sociálního pracovníka. V roce 2008 se stal vedoucím terénního programu Jihočeský streetwork. Kromě terénní práce se v neziskovém sektoru věnuje lektorování akreditovaných kurzů. Od loňska také facilitacím případových konferencí. V roce 2014 začal působit také jako externí psychoterapeut na skupinách prevence relapsu v Doléčovacím centru Prevent.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace