Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Místní kolo soutěže

    středa 22.1 17:00 - Blatná, ZUŠ

  • Stopem se psem v Asii

    středa 22.1 17:00 - Městská knihovna Jindřichův Hradec, U Knihovny 1173, Jindřichův Hradec

    Beseda.

Zobrazit všechny události
 

Pátrání po osobách

Antonie Všiváková , Autor: PČR

Antonie Všiváková     Autor: PČR

JIŽNÍ ČECHY - Jihočeští policisté v současné době pátrají po jednom hledaném a jedné pohřešované. Prostřednictvím sdělovacích prostředků žádají veřejnost o spolupráci. Žádný z nich není nebezpečný, ani nenosí zbraň, přesto s nimi nenavazujte kontakt, ale jejich pobyt neprodleně ohlaste na policejní linku 158.

 

Pohřešovaná sedmnáctiletá Antonie Všiváková ze Strakonic je svěřenkyní dětského domova ve Volyni, která odjela v pondělí 18. listopadu do Písku, kde navštěvuje střední učiliště. Ale zpět se do dětského domova ve Volyni nevrátila. Sedmnáctiletá dívka je 150 cm vysoké štíhlé postavy, má tmavě hnědé vlasy a hnědozelené oči. Na sobě měla oblečenou tmavou bundu a šedé rifle. Na nohou měla obuté botasky. S sebou nesla červený batoh. Její mobilní telefon je nedostupný.
Policisté stále pátrají po svěřenci dětského domova, také z Volyně. Opět utekl svěřenec dětského domova ve Volyni. Nejdříve opustil dětský domov ve čtvrtek 26. září, v neděli 27. října 2013 byl policejní hlídkou zadržen a vrácen zpět, odkud však následující den, v pondělí 28. října, opět utekl. Dodnes se pohřešuje šestnáctiletý Andrej Irdza ze Strakonic, měřící 172 centimetrů.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace