Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Bez elektřiny budou lidé na několika místech v regionu. Kdy a kde?

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

JIŽNÍ ČECHY – Vypnutí elektřiny se dotkne ve středu 8. července řady míst v regionu. Jak dlouho plánované odstávky potrvají a kde s nimi musí lidé počítat?

 

V Písku musí s bezproudím od 7.30 do 12 hodin počítat na Pražském předměstí – Bořivojova, Strakonická, Václavské náměstí, Vinická.

Na Prachaticku zůstanou vypnuté od 7.30 do 16.30 Dolní Chrášťany, Horní Chrášťny, Dobčice samota, Horní Chrášťany samota - vždy celé obce včetně odběratelů z nich napojených - bližší upřesnění bude provedeno pomocí plakátů. Od 8 do 16 hodin musí s výpadkem proudu počítat lidé v Bělé – Jelení Vrchy - a v Nové Peci, tam v lokalitě Klápa odstávka potrvá od 8 do 18 hodin. Více upřesní plakáty. Od 7.30 do 16.30 nepůjde elektřina ani v Račově - mimo areálů družstva a přilehlých lokalit Camp a Pyramida.

Na Českokrumlovsku se vypnutí elektrické energie plánuje v době od 7.15 do 16.15 – v Českém Krumlově – Potoční, Slupenec, Do Vrchu, Havraní, Horní Brána, Hřbitovní, Krátká, Na Skalce, Na Vyhlídce, Pod Horou, Pod Skalkou, Pod Sv. Duchem, Pod Vyhlídkou, Přídolská, Rožmberská, Skalka, Slupenecká, Stříbrná, Třešňová. Bezproudí zasáhne i Latrán, Nové Spolí, Plešivec. Ve stejný čas musí s vypnutím počítat i ve Frymburku, Nových Dobrkovicích a Domoradicích.

Na Českobudějovicku nepůjde elektřina od 9 do 15 hodin v Habří. V krajském městě zůstane od 7.45 do 10.30 bez proudu ulice U Výstaviště.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace