Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Od Trosek na Hruboskalsko

    středa 26.2 16:30 - Městská knihovna Jindřichův Hradec

    Beseda.

  • Toulky za poznáním - Antarktida II.

    středa 26.2 18:00 - Dům kultury Milevsko

Zobrazit všechny události
 

Hasiči tvrďáci měli dostaveníčko v Milevsku

MILEVSKO - Toughest Firefighter Alive (T.F.A.) Volně přeloženo - Nejtvrdší hasič přežije. To je název hasičských soutěží, které svými podmínkami simulují práci hasičů při zásazích. Soutěží, při kterých si závodníci sáhnou opravdu na dno svých sil.

Právě tuhle soutěž a navíc ještě v noci, se rozhodli uspořádat členové sdružení Racing Rescue v rámci milevského posvícení v sobotu 24. srpna. Na startu polygonu umíéstěného v milevském parku Bažantnice, se postavily dvě ženy, patnáct závodníků v kategorii mužů a deset borců v nejtvrdší kategorii masters. A opravdu se bylo na co koukat a zhruba tři stovky diváků si přišlo na své. 

V kategorii žen si vítězství vybojovala Katřina Prodanová, mezi muži zvítězil Zdeněk Souhrada z SDH Srlín a v kategorii masters byl na trati nejlepší Michal Strnad, hájící barvy profesionálů ze Staré Boleslavi.

Více o tom, jak to vypadalo na trati a jak to dopadlo s umístěním na dalších místech, se dočtete ve středu 28. srpna v Týdeníku Milevské noviny.  

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace