Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Holubářský ples

    pátek 21.2 20:00 - V sále Řepečské hospůdky

    K tanci a poslechu zahraje kapela Doubravanka.

  • Ples sportovců 2020

    pátek 21.2 19:00 - Písek, KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Na budějovickém Máji lehla popelem kvůli závadě dvě auta

 Autor: HZS Jihočeského kraje

    Autor: HZS Jihočeského kraje

AKTUALIZOVÁNO - 8.10.2018 16:07

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Českobudějovičtí hasiči dnes rychle zlikvidovali na českobudějovickém sídlišti Máj požár dvou osobních aut. Hořet začal VW Golf a od něj chytila i sousední Škoda Felicie. Z aut toho moc nezbylo.

 

Hlášení o požáru přišlo dnes v 11:43 hodin. Hořet začalo na parkovišti v ulici Antonína Barcala. „Ještě před příjezdem hasičů se požár vozu značky VW Golf pokusila uhasit majitelka pomocí přenosného hasicího přístroje. Bezúspěšně. Požár se velmi rychle rozhořel a navíc se rozšířil i na vedle zaparkovanou Škodu Felicii," řekla mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů.

Hasiči požár uhasili velmi rychle a po pár minutách hlásili, že ho mají pod kontrolou a po dvanácté hodině už byl zcela uhašen. „Vyšetřovatel Hasičského záchranného sboru stanovil výši vzniklé škody na obou vozech na 20 000 korun a příčinou vzniku požáru byla technická závada," dodala mluvčí.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace