Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

První okrsková hasičská soutěž Protivínska startovala ve Skalách

SKÁLY – Pět hasičských družstev ze Skal, Protivína, Krče a dvě družstva z Milenovic se pustila do požárního útoku v letos první soutěži okrsku Protivín. Ta proběhla v sobotu 7. května na fotbalovém hřišti ve Skalách.

 

Součástí okrskových závodů je také překážkový běh na 100 metrů. V něm nejlépe zabodoval Aleš Fürst z SDH Milenovice, který v loňském roce reprezentoval v celostátním kole svůj domovský hasičský sbor a skončil jako třetí nejlepší z republiky. Jeho čas ve Skalách byl 18,78. Svůj osobní rekord dal na soutěži v Praze, kde zaběhl v čase 17,50. Průměrné časy této soutěže se pohybovaly okolo dvaceti sekund. Pod průměrem byl také skvělý běžec Václav Šupitar mladší. Rovněž z SDH Milenovice. Při hasičském útoku se nejlépe dařilo mužům z Krče, kteří tuto disciplínu vyhráli s časem 24,91. Druhé místo vybojovali hasiči z Platanu Protivín s časem 31,66 a třetí byli hasiči z Milenovic s časem 34,29. V seniorech nejlépe zabodovalo družstvo ze Skal. Jejich čas byl 43,47. V celkovém součtu postoupilo do dalšího boje v okrsku s největším počtem bodů družstvo mužů z Krče, následovala družstva Milenovic a Platanu Protivín. Více naleznete ve středečním vydání Píseckých postřehů.

-pm- 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace