Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Místní kolo soutěže

    středa 22.1 17:00 - Blatná, ZUŠ

  • Stopem se psem v Asii

    středa 22.1 17:00 - Městská knihovna Jindřichův Hradec, U Knihovny 1173, Jindřichův Hradec

    Beseda.

Zobrazit všechny události
 

Rodiče pohřešují 16letou dceru

STRAKONICE - Pohřešovaná je šestnáctiletá Petra Mrázková, která se nevrátila ze školní praxe ve Strakonicích, kde navštěvuje střední odborné učiliště, obor kuchař – číšník. To však není její první toulání, protože už v minulosti byla pohřešovaná.

Strakoničtí policisté pátrají po pohřešované Petře Mrázkové, která se v sobotu 21. září nevrátila domů ze školní praxe ve Strakonicích. Dívka je 170 centimetrů vysoká, střední postavy, má hnědé oči a hnědé dlouhé vlasy. V době odchodu měla na sobě modré rifle, na krku fialový šátek s černými znaky a tmavě modrou bundu s náplety kolem rukávů. Na nohou měla růžovobílé botasky a s sebou může mít koženou kabelku vínové barvy.

„Jakékoli informace o pohybu či výskytu pohřešované dívky sdělte, prosím, na kterékoli policejní stanici nebo na linku 158,“ řekla tisková mluvčí strakonických policistů Jaromíra Nováková.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace