Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Šance na dobré pracovní místo

Aktuální vydání Jihočeských týdeníků přináší nabídku zajímavých pracovních příležitostí v regionech v příloze Šance. Zajímat bude ty, kteří hledají dobré zaměstnání, ale i zaměstnavatele, kteří chtějí volná místa nabídnout.

Dělnické pozice nabízí firma Zahradní architektura z Tábora. Pracovní uplatnění v potravinářské výrobě v Chelčicích u Vodňan nebo v Malšicích u Tábora zajistí Zeelandia. Na zajímavou práci ve výrobní provozovně v Mirovicích láká Vodňanská drůbež. Jistebnická firma Farmtec hledá zámečníky a svářeče pro středisko výroby a pro středisko servisu servisní techniky a skladníky, zatímco pro oblastní ředitelství ve Strakonicích aktuálně hledají stavebního projektanta. Silon v Plané nad Lužnicí zaměstná údržbáře a skladníky. Výrobní závod společnosti Leifheit v Blatné má aktuálně volná místa pro předáka lakovny, svářeče, skladníky, montážní dělníky, šičky nebo mechaniky – elektrikáře. A nabízí spoustu výhod, zaměstnaneckých benefitů a více času pro rodinu. V písecké provozovně firmy Interplex se můžete ucházet o pozici seřizovače nebo nástrojaře. Protože na lidech jim opravdu záleží. Tak neváhejte a podívejte se, jestli je některá z pozic vhodná právě pro vás ZDE.
-red-

 

Další zprávy z regionu

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace