Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Z Písku až na Kamčatku II.

    pondělí 24.2 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Povídání a promítání s Ing. Václavou Altschmiedovou.

  • Dokonalá svatba

    pondělí 24.2 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Super adrenalinová novinka léta! Lanový okruh pro dvojice se otevírá na Hluboké nad Vltavou

 Autor: David Šťastný

    Autor: David Šťastný

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU - Užijte si adrenalinovou novinku léta. Vyzkoušejte si nové lanové překážky převážně pro dvojice ve Sportovně relaxačním areálu. Jde o první lanový okruh pro dvojice v jižních Čechách.

 

Sportovně relaxační areál v Hluboké nad Vltavou se řadí mezi nejkomplexnější sportoviště v České republice. Návštěvníci se rádi vrací nejen za chvilkami pohody, relaxu a zábavy, ale v neposlední řadě i díky sportovním možnostem, kterých má areál v zásobě hned několik. Mezi oblíbené aktivity patří Adrenalin park s lanovým okruhem, který byl v letních měsících zrekonstruován a přibyl tak další technický okruh pro všechny nadšence lanových parků.

K Adrenalin parku patří velký lanový okruh, dětský lanáček, velký sjezd a nově i technický okruh, který je součástí velkého lanového okruhu, ale může být i samostatnou atrakcí. Mezi nové speciální mechanické překážky technického okruhu patří mechanické zámky, páky, kladky, kladiny i fendry. Technický okruh bude náročnější, tudíž vhodný pro milovníky adrenalinu. Vyzkoušet si můžete hned několik lanových překážek ve výšce osm metrů, které vás postupně dovedou k zemi. Zakončit je můžete velkým sjezdem. Je přístupný pro děti od dvanácti let, s výškou od 140 centimetrů.

Přijeďte si užít chvíle rodinné pohody a změřit svoje síly. Lanový okruh čeká na Vaši návštěvu. Ceník Adrenalin parku najdete na webových stránkách Sportovně relaxačního areálu: https://www.areal-hluboka.cz/atrakce/adrenalin-park

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace