Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Myslivecký ples

    sobota 18.1 20:00 - Radomyšl, KD

    K tanci a poslechu zahraje skupina Scéna.

  • Retro disco s Milošem Zemanem

    sobota 18.1 20:00 - Katovice, Sál KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Tomáš Paprstka vyhrál suverénně veselskou Velkou cenu v cyklokrosu

Start hlavního závodu Velké ceny Veselí nad Lužnicí v cyklokrosu. , Autor: Josef Janda

Start hlavního závodu Velké ceny Veselí nad Lužnicí v cyklokrosu.     Autor: Josef Janda

VESELÍ NAD LUŽNICÍ - V neděli 14. října proběhl ve Veselí nad Lužnicí již 6. ročník závodu Velká cena města Veselí nad Lužnicí v cyklokrosu. Pro vítězství v hlavním závodu si bez větších komplikací dojel český reprezentant Tomáš Paprstka (Expres CZ – Scott Team Kolín) v čase 1:04:39. Druhý dojel se ztrátou jedné minuty a patnácti sekund Daniel Mayer (KC Hlinsko). Třetí místo vybojoval Lukáš Smola (Toi Toi Cykloklub Slaný) se ztrátou 2:22 na vítěze.

 

Mezi třemi ženami kralovala Karla Štěpánová (N1 Team). Druhá dojela Slovenka Tatiana Jaseková a třetí Tereza Švihálková (KC Kooperativa Jablonec n. N.).

Závod TBC série zvládnul nejlépe David Kníže z místního Prodoli Racing Teamu. Se ztrátou 43 sekund dojel druhý Pavel Staněk (Apex Bike Tábor) a třetí se ztrátou 2:14 Radek Koblic (ČEZ Cyklo Team Tábor).

Ve středečních Jihočeských týdenících promluví vítěz hlavního závodu Tomáš Paprstka. Jak se mu trať ve Veselí líbí? Jak se mu jelo za slunečného počasí a v prachu? Nebrzdili ho závodníci z jiných kategorií?

Své postřehy přidá také vítěz závodu TBC série David Kníže.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace