Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Masopustní průvod masek

    neděle 16.2 13:00 - centrum města, Jindřichův Hradec

  • Kamarádi z televize III.

    neděle 16.2 15:00 - Kino Střelnice, Masarykovo nám. 107, Jindřichův Hradec

    promítání pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Podvod na internetu. Přípravky na hubnutí nedošly

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

TÁBORSKO – Čtyřiačtyřicetiletá žena nejméně ve čtyřiačtyřiceti případech přes internet okradla důvěřivé milovníky štíhlé linie. Nabízela jim přípravky na hubnutí, za ně si nechala zaplatit, ale žádné zboží neposlala. Vydělala si tak asi dvaapadesát tisíc korun.

Táborští kriminalisté, z oddělení hospodářské kriminality, vyšetřují ženu středního věku, která podvodně vylákala peníze od zájemců o přípravky na hubnutí.
Své nekalé podnikání však čtyřiačtyřicetiletá žena z Táborska dlouho nedělala. Ke svým podvodům využívala internetovou inzerci. Nabízela zboží, které neměla. Nechala důvěřivé zájemce vyplnit objednávku, zaplatit zboží na svůj účet, ale žádné přípravky na hubnutí jim neposlala. To se jí podařilo v nejméně čtyřiačtyřiceti případech, a tak svým podvodným jednáním připravila důvěřivé lidi asi o dvaapadesát tisíc korun.

Upozorňujeme všechny spoluobčany, aby si při nákupu zboží na internetu dávali pozor, kde a co kupují, zároveň si ověřili prodejce, kteří věci nabízejí,“ doplnil tiskový mluvčí jihočeských policistů Milan Bajcura.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace