Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Představení knihy Jitex 70

    středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

    ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

  • Pletky s Vlastou

    středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

Policie hledá svědky sražení mladé ženy na přechodu v Budějovicích

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Dopravní policisté vyšetřují případ nehody, ke které došlo ve čtvrtek ráno na Husově třídě. V době od 7.30 do 7.50 hodin tu neznámá řidička vozidla Peugeot 206 šedé či stříbrné barvy, která přijížděla ve směru z centra ke Globusu, na přechodu pro chodce u benzinové čerpací stanice FATO srazila přecházející mladou ženu. Nabízela jí pomoc, ale tu chodkyně odmítla, proto žena nasedla do vozidla a odjela.

 

Dopravní nehoda byla policistům nahlášena dodatečně, proto žádají řidičku, která byla účastníkem střetu, aby se ohlásila na územním odboru České Budějovice, dopravní inspektorát, skupina dopravních nehod, Plavská 2, České Budějovice, telefon 974 226 588, případně na lince tísňového volání 158.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace