Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Výborný Trio

    neděle 19.1 19:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

    Koncert.

  • Pohádky a Malé Hry

    neděle 19.1 16:30 - Tábor, Střelnice

    Divadlo pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Policisté hledají možné svědky vloupání

SKRÝCHOV U OPAŘAN - Bechyňští policisté prověřují případ pokusu porušování domovní svobody a krádeže. K tomu došlo krátce před půlnocí ze středy 28. na čtvrtek 29. října ve Skrýchově u Opařan.

Tam se dosud neznámý pachatel nebo pachatelé vloupali do garáže u jednoho z rodinných domů. Zájem mohli mít o motocykl, motorkářskou výbavu nebo kola. Při činu byli vyrušeni a z místa utekli.

Policie žádá všechny, kdo si v uvedené době mohli všimnout nějakého dění, které mohlo mít souvislost s touto událostí, ať už se jednalo o pohyb neznámých osob, hluku nebo vozidla pravděpodobně nákladního nebo dodávky nebo automobilu s přívěsem, který mohl být odstaven na silnici č. 122 procházející Skrýchovem nebo na poli, polní cestě nebo přilehlých silnicích třetích tříd aby informovali policisty buď přímo na obvodním oddělení v Bechyni nebo na telefonním čísle 974 238 750 nebo na lince 158.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace