Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Představení knihy Jitex 70

    středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

    ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

  • Pletky s Vlastou

    středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

Požár v Nahořanech. Hořelo kvůli závadě na mrazáku

 Autor: HZS

    Autor: HZS

NAHOŘANY – Tři minuty před půlnocí v pondělí 8. prosince nahlásila požár majitelka skladu v Nahořanech. Na místo vyjelo několik jednotek hasičů. Zasahovaly profesionální i dobrovolné jednotky ze Strakonic, Volyně, Čestic a Nahořan.

 

„Požár zasáhl sklad na nářadí stojící na zahradě u rodinného domu. Bylo tam uskladněno obilí, starší nářadí, motocykl, moped, několik motorů a součástky do aut. Kromě toho tam měli majitelé také mrazicí box plný masa. Když hasiči dorazili na místo, hořela kolna už v plném rozsahu,“ sdělila tisková mluvčí HZS Vendula Matějů s tím, že hasiči likvidovali požár téměř dvě hodiny. Škoda se odhaduje na čtyřicet tisíc korun. Příčinou požáru byla technická závada na kompresoru mrazáku.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace