Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Jana Mejzlíková opět vyhrála republikové mistrovství hasičů v badmintonu

 Autor: HZS

    Autor: HZS

JIŽNÍ ČECHY – Stále kraluje. Jihočeská hasička Jana Mejzlíková se stala vítězkou 10. ročníku Mistrovství hasičské sportovní federace v badmintonu – přeboru HZS ČR. Turnaj se konal o víkendu 6. a 7. dubna v Pardubicích. Jana Mejzlíková již několik let nenašla soupeřku a opět stanula na nejvyšším stupni.

 

„Jana na mistrovství přijela opět skvěle připravena a mezi ženami nenašla konkurentku. Vítězstvím v kategorii žen potvrdila svoji dlouholetou neporazitelnost. Vynikající formu zúročila také ve čtyřhře, kde zvítězila s kolegyní Věrou Dočkalovou," uvedla jihočeská mluvčí hasičů Vendula Matějů. Ještě doplnila, že bonusem a pro někoho možná také překvapením, které však jen dokazuje skvělý badmintonový um Jany Mejzlíkové, bylo šesté místo, které vybojovala s Josefem Mládkem z HZS Ústeckého kraje v kategorii čtyřhry mužů.

Jihočeské hasiče letos reprezentovali tři příslušníci: zmíněná Jana Mejzlíková z krajského ředitelství a dále Michal Jůzko a Antonín Kándl z územního odboru Český Krumlov, kteří se republikového turnaje účastnili poprvé. Michal Jůzko ve dvouhře mužů skončil na 11. místě, Antonín Kándl obsadil 20. pozici. Ve čtyřhře společně vybojovali 9. místo. „Michal Jůzko ještě dosáhl mistrovského úspěchu v jedné z dovednostních disciplín, a to v krátkém podání," poznamenala Vendula Matějů.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace