Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Hypnotizér Jakub Kroulík

  pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

  Přednáška.

 • Cestovatelská beseda - Transsibiřská magistrála

  pondělí 17.2 18:00 - Klub pod kinem, Vyšší Brod

  Vyprávění - promítání.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Víkend pro dobrou věc předčil veškerá očekávání. Vybralo se 92 tisíc korun!

CHYŠKY – Druhým ročníkem Víkendu pro dobrou věc navázali fotbalisté z Chyšek Jakub Barda s Tomášem Turkem, jimž s organizací výrazně pomáhala také Jakubova sestra Nina, na první úspěšnou akci z července 2015. Tehdy se vybralo na pomoc postiženému Danielu Grafonerovi 42 500 korun. A letos se částka ještě více než zdvojnásobila! Díky sobotní zábavě v chyšeckém kulturním domě, kde pěti stovkám diváků zahrála kapela Paradox a zazpívala zpěvačka Barbora Reiterová, a také výnosem z kasiček, do kterých mohli přispívat návštěvníci nedělního charitativního utkání na fotbalovém hřišti, se o uplynulém víkendu vybralo celkem 92 tisíc korun. Získaná částka, která předčila veškerá očekávání, tentokrát poputuje na konto malé Lucie Sukové z Písku, která při autonehodě přišla o ruku a potřebovala by robotickou protézu. Samotné exhibiční utkání mezi místními fotbalisty FC Chyšky, účastníky nejnižší krajské soutěže I. B třídy, a Výběrem Josefa Bardy, za který nastoupili známí sportovci v čele s legendárním fotbalistou Janem Kollerem, skončilo 5:3 pro hvězdný tým. O to ale o uplynulém víkendu vůbec nešlo...

FC Chyšky – Výběr Josefa Bardy 3:5 (0:4). Branky: V. Kosík, Dvořák, Turek (pen.) – Koller 2, Petr Janouch 2, Juračka.

Bohaté ohlasy a další zajímavosti, zejména z exhibičního utkání, které domácí prohráli 3:5, přineseme ve středečních Milevských novinách. Promluví první jmenovaný z dua hlavních organizátorů Jakub Barda – Tomáš Turek, dále historicky nejlepší střelec české fotbalové reprezentace Jan Koller a v neposlední řadě také Stanislav Dietz, čerstvý ženáč a odchovanec hokejového Písku, který se v současnosti chystá na svou premiérovou sezonu v barvách extraligového Litvínova.

Diskuse k článku - 7 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 • Romča a Lucka 

  Reagovat

   

  Moc děkujeme skvělým organizátorům a všem lidem,kteří se podíleli na této krásné věci.Samozřejmě velké dík patří účastníkům co přispěli k dosažení takové částky a Lucce to hodně ulehčí život.Potvrdilo se,že se sešli bezvadní lidé,kterým není lhostejné neštěstí druhých.Na to se nezapomíná.

  Vloženo 10.7.2017 22:27:00

 • Organizátoři 

  Reagovat

   

  Děkujeme všem za moc příjemné reakce a podporu této akce. A děkujeme všem účinkujícím, kteří vystupovali zadarmo a bez kterých by taková akce nešla uspořádat. Tak v roce 2019 naviděnou.

  Vloženo 10.7.2017 12:18:41

 • Miloš 

  Reagovat

   

  Smekám, pánové. Sám vím, jak je těžké něco opravdu zrealizovat, od nápadu k akci vede těžká cesta. O to víc si vaší práce cením.

  Vloženo 10.7.2017 09:57:36

 • Mamama 

  Reagovat

   

  Páni kluci, klobouk dolů!Dojali jste nás k slzám!Díky, ať se vám všem v životě daří!

  Vloženo 10.7.2017 09:21:38

 • Ivana 

  Reagovat

   

  DÍK ZA SKVĚLOU VĚC!!!!!
  Tenhle víkend byl prostě perfektní. Spojení užitečné věci a zábavy- prostě super. Dík patří především dvěma organizátorům, ale i všem těm lidičkám, kteří dorazili a přispěli na pomoc pro potřebnou věc.
  Bylo mi ctí se zúčastnit. Dostavili jsme se celá rodinka, dokonce i dovolenou jsme posunuli, aby jsme se mohli zúčastnit.
  To, že se sobotní zábava povedla na 100% a nedělní fotbal byl super je především zásluha VÁS VŠECH LIDIČEK, kteří jste dorazili, přispěli a pomohli na dobrou věc. Díky všem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  A TOBĚ LUCINKO VŠE NEJ- AŤ SE TI DAŘÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Vloženo 9.7.2017 23:12:47

« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace