Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Rendez-vous předvánoční

    středa 11.12 17:00 - Městská knihovna, Vimperk

    Sváteční koncert Vojty Violinisty a Vánoce podle paní Růženy Váchové.

  • Česko zpívá koledy

    středa 11.12 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

    Zpívání pro všechny.

Zobrazit všechny události
 

Při nehodě kamionu a osobního vozu zahynul cyklista

 Autor: HZS

    Autor: HZS

AKTUALIZOVÁNO - 27.8.2013 18:29

ČESKOBUDĚJOVICKO - Dnes, v úterý 27. srpna, krátce před půl třetí hodinou odpolední, zahynul při dopravní nehodě u Dvora Koroseky - Homole, třiapadesátiletý cyklista.

Nehoda se stala u Dvora Koroseky, kde se z dosud nezjištěné příčiny havaroval osobní automobil značky Seat a nákladní automobil s návěsem. Utržený návěs smetl projíždějícího cyklistu, který pod ním zůstal zaklíněn a na následky svých zranění na místě zemřel. K nehodě vyjeli profesionální hasiči  ze stanic Křemže a České Budějovice, přičemž  jako posilové jednotky na místo vyjeli také profesionálové z českobudějovické stanice s technickým kontejnerem a hasiči HZSP SŽDC s automobilovým jeřábem. 

V Seatu cestoval pouze čtyřiadvacetiletý řidič, který zůstal ve zcela zničeném voze zaklíněn. Toho zasahující hasiči vyprostili a předali do péče zdravotníků. Na vyproštění nákladního vozu si majitel objednal specializovanou firmu. Komunikace byla po dobu zásahu jednotek integrovaného záchraného systému a vyšetřování příčin nehody zcela uzavřena.

 

 

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace