Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Severně od Třeboně se srazil na přejezdu osobní vlak plný lidí a osobní auto

Srážkou poničený VW Tiguan.  , Autor: Policie ČR

Srážkou poničený VW Tiguan.     Autor: Policie ČR

AKTUALIZOVÁNO - 19.8.2018 20:24

TŘEBOŇ - Na železničním přejezdu u sídliště Gigant, které leží severně od Třeboně u rybníka Rožmberk, se srazil dnes odpoledne po šestnácté hodině osobní vlak a osobní automobil VW Tiguan. Řidič (63 let) auta utrpěl při srážce zranění, se kterým ho převezla záchranná služba do českobudějovické nemocnice.

 

Ve vlaku jedoucím do Třeboně cestovalo třiašedesát lidí a tříčlenná posádka. "Nikdo ve vlaku nebyl zraněn," řekl jihočeský policejní mluvčí Miroslav Doubek s tím, že vlak zůstal po srážce na kolejích. "Zkoušky na alkohol byly negativní," dodal mluvčí. Výstražné zažízení na přejezdu podle informací policie fungovalo.

Ve vyšetřování nehody pokračují dopravní policisté z Jindřichova Hradce. "Hmotná škoda na vlaku byla předběžně odhadnuta na částku 90 000 korun a na osobním vozidle na 150 000 korun. Pro cestující vlaku byla zajištěna náhradní přeprava," doplnil informace Miroslav Doubek.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace