Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Stále se kradou jízdní kola

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

JIŽNÍ ČECHY – Už je tu podzim, a tak mnozí zazimují svá jízdní kola. Toho využívají zloději, kteří se právě v tomto období vydávají do sklepů nebo kůlen. Sice pravá cyklistická sezona už skončila, ale jízdní kola nejsou v bezpečí ani na ulicích a chodbách domů. Je jedno zda jsou či nejsou plně zabezpečená.

Ve Strakonicích se během víkendu vloupal zloděj do sklepní kóje domu v Nábřežní ulici. Násilím vypáčil dveře sklepa a ukradl pánské horské jízdní kolo asi za čtyři tisíce korun. Další krádež se stala v pátek dopoledne v krajském městě. Tady zmizelo pánské horské jízdní kolo Author asi za deset tisíc korun. A zase v Českém Krumlově zloděj navštívil pět domů. Pouze v jednom případě před ním dveře sklepní kóje neobstály. Ve čtyřech případech se pokusil vloupat i do kočárkáren, ve třech domech v Železniční ulici a v jednom z domů v Nádražní, což se mu nepodařilo. Poškodil tady pouze zámky u vstupních dveří. Ale úspěšný byl v ulici Za Nádražím. V jedné ze sklepních kójí, kde po násilném překonání dveří, odcizil červenočerné pánské jízdní kolo Kellys a červenožluté pánské jízdní kolo Kellys. Při svém tažení za sebou zanechal škodu asi za padesát tisíc korun. V Táboře, v ulici Dukelských bojovníků, ze sklepní kóje zloděj ukradl zelenobílé pánské horské jízdní kolo Favorit.

 
Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace