Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Klavírní koncert

    Úterý 28.1 17:30 - Písek, Městská knihovna

  • Kytice – Divadlo Kašpar

    Úterý 28.1 20:00 - Divadlo Pod čarou, Písek

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Starší žáci z Rokycan opustili milevský led. Pak se vrátili

MILEVSKO – Žáci HC Milevsko 2010 sahali v uplynulém týdnu po kompletní porci bodů ze tří zápasů, nakonec o jedno vítězství přišli 18 vteřin před koncem. Starší žáci nejprve po nejlepším výkonu sezony ve čtvrteční dohrávce smázli Klatovy 6:1. V neděli už nastoupili mladší i starší žáci proti dalšímu západočeskému soupeři – Rokycanům. Mladší žáci odehráli naprosto jednoznačnou partii a svého soupeře zválcovali 9:1. Poprvé si zachytal jednu třetinu také mladší brankář Duchač a o čisté konto přišel až v předposlední minutě. Zápas starších žáků proti Rokycanům sliboval mnohem větší drama, protože se oba týmy před utkáním sešly shodně na 17 bodech. A to se také potvrdilo. Domácí v nervy drásající bitvě prohrávali 0:3, ale výsledek dokázali silou vůle otočit.

Za vyrovnaného stavu 5:5 pak ve 47. minutě hosté, kteří do zápasu nastoupili jen s devíti hráči, zničehonic oznámili, že v utkání kvůli údajné tvrdosti nebudou pokračovat. Na nějakých deset minut opustili ledovou plochu, aby se následně vrátili plni sil zpátky a zápas se ve zbytečně vyhrocené atmosféře dohrával. V 53. minutě přiblížil Milevsko vítězství kapitán Špánek, ale Rokycany dokázaly 18 vteřin před koncem při power play vyrovnat, takže se starší žáci rozloučili s domácím ledem pro letošní rok remízou 6:6. Poslední utkání před vánoční přestávkou sehrají Milevšťáci v sobotu 21. prosince ve Strakonicích.

Starší žáci – čtvrtek 12. prosince
Milevsko – Klatovy 6:1 (2:0, 2:1, 2:0). Branky a nahrávky: 8. Rottenberg (J. Bejšák, Hlavín), 20. A. Špánek (Hlavín, Špeta), 26. Hlavín (Prokop), 34. A. Špánek, 57. A. Špánek (Junek, Bouška), 58. Rottenberg (J. Bejšák, Prokop).

Mladší žáci – neděle 15. prosince
Milevsko – Rokycany 9:1 (2:0, 3:0, 4:1). Branky a nahrávky: 7. J. Podrabský (Vrzal), 15. A. Suchan (M. Bejšák, Š. Céza), 24. Š. Céza, 26. Miadok (A. Suchan), 32. A. Suchan (Hlavín), 50. M. Bejšák (A. Suchan), 52. Vrzal (J. Podrabský, A. Suchan), 54. J. Podrabský (Hlavín), 57. Kolář (Miadok).

Starší žáci – neděle 15. prosince
Milevsko – Rokycany 6:6 (1:3, 3:2, 2:1). Branky a nahrávky: 20. J. Bejšák (Bouška, Čunát), 22. Bouška (Klíma), 27. Rottenberg (Klíma, Bouška), 32. Rottenberg (Čunát, Špeta), 43. A. Špánek (Bouda), 53. A. Špánek (Špeta, Junek).

Ve středečním tisku přineseme další podrobnosti a hodnocení trenérů. Chybět nebude pochopitelně ani vyjádření k činům rokycanské střídačky. Čtěte Milevské noviny!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace